Make your own free website on Tripod.com

 

Club Night Results

Home | Committee | Fixtures | Club Night Results | Points | Records | Uniforms | Notices | Logout

 

Club Night Results 19th September 2003

Event 1 50m Butterfly              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Brandon ANTONOVICH     10 (11)   00:58.06   01:00.31
Caitlyn HIGGINS     9 (11)   00:55.71   00:57.08
Fiona HANSEN     11 (10)   00:45.31   00:46.63
               
Event 2 25m Butterfly              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Bodie GYFORD     8 (8)       00:38.99
Kate SMITH     9 (2)       00:36.25
               
Heat 2              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Nic BLACKBURN     10 (5)   00:39.27   00:38.27
Cameron SMITH     11 (5)   00:38.03   00:37.82
David McKAY     10 (7)   00:27.54   D.N.S
               
Event 3 100m Butterfly              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Caleb KOUW     12 (4)       01:39.13
               
Event 5 50m Breaststroke              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Brandon ANTONOVICH     10 (11)   01:10.02   01:04.42
Kate SMITH     9 (2)   01:07.81   01:05.72
Caitlyn HIGGINS     9 (11)   01.07.57   01.06.20
               
Heat 2              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Bodie GYFORD     8 (8)   01:07.33   01:07.05
Camille SARGEANT     9 (4)   01:04.89   01:02.56
Nic BLACKBURN     10 (5)   01.01.34   01.02.57
               
Heat 3              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Cameron SMITH     11 (5)   01:01.13   01:00.19
Fiona HANSEN     11 (10)   00:55.98   00:55.28
David McKAY     10 (7)   00:48.68   D.N.S
               
Event 6 100m Breaststroke              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Caleb KOUW     12 (4)   01:51.57   01:50.15
David McKAY     10 (7)   01:44.40   D.N.S
               
Event 8 50m Backstroke              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Cameron SMITH     11 (5)   01:09.47   01:03.62
Bodie GYFORD     8 (8)   01:05.31   01:08.45
               
Heat 2              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Nic BLACKBURN     10 (5)   01:04.34   01:07.27
Kate SMITH     9 (2)   01:01.63   01:03.16
Caitlyn HIGGINS     9 (11)   00:55.80   00:52.63
               
Heat 3              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Camille SARGEANT     9 (4)   00:55.55   00:55.56
Brandon ANTONOVICH     10 (11)   00:54.84   00:54.89
Fiona HANSEN     11 (10)   00:46.01   00:46.18
               
Event 9 100m Backstroke              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Caleb KOUW     12 (4)       01:39.44
               
Event 11 50m Freestyle              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Kate SMITH     9 (2)   00:57.66   01:04.40
Bodie GYFORD     8 (8)   00:54.44   00:54.40
Cameron SMITH     11 (5)   00:51.40   00:53.02
               
Heat 2              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Nic BLACKBURN     10 (5)   00:50.60   00:53.65
Camille SARGEANT     9 (4)   00:48.86   00:52.64
Caitlyn HIGGINS     9 (11)   00:44.14   00:45.31
               
Heat 3              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Brandon ANTONOVICH     10 (11)   00:43.36   00:47.56
Fiona HANSEN     11 (10)   00:39.16   00:41.45
David McKAY     10 (7)   00:36.74   D.N.S
               
Event 12 100m Freestyle              
Heat 1              
Name     Age   NomnTime   SwimTime
               
Caleb KOUW     12 (4)   01:25.23   01:27.84